Objednat konzultaci

Zkušenosti klientů

Martina, lékařka - zhubla 12 kg

Dosáhla a mám z toho ohromnou radost. Jako bonus k tomu se mi podařilo zhubnout další 2 kila. Jako lékařka pracuji v nepřetržitém provozu, sice mé hubnutí trvalo déle, ale zvládla jsem skloubit náročnou práci s novým jídelníčkem, pohybem i návštěvami u milé výživové poradkyně Ivy. Jsem nyní velmi spokojená sama se sebou.
Zobrazit celý příběh

David - zhubl 31 kg

"Zhubnout bylo lehčí, než jsem čekal!" Raduje se pan David Nekvinda, který ve výživové poradně v Brně na náměstí Svobody odložil 31 kg a dokázal sobě i svému okolí, že má pevnou vůli.
Zobrazit celý příběh

Dáša - zhubla 34 kg

Moji cestu do NATURHOUSE provázel obdiv k mé kolegyni, když jsem zpozorovala, že pěkně hubne. Asi za tři měsíce jsem si dodala odvahu zeptat se, co je příčinou jejího hubnutí. A tak jsem se dostala do dietetického centra NATURHOUSE v Liberci. Mou první návštěvu provázela nervozita, ale kladný a milý přístup pana dietologa Břetislava Miklase mi pomohl moji počáteční nervozitu překonat. Rozhodnutí, že jsou správnou cestou právě s NATURHOUSE, bylo na světě.
Zobrazit celý příběh

Marie - zhubla 57 kg

Celý život bojuji s váhou. Před dvaceti lety jsem sice zhubla, ale pak nabrala ještě jednou tolik. Navíc jsem před sedmi lety začala pracovat jen v noci. Skončila jsem na 135 kg a ručička na váze prostě nešla dolů. Jednoho dne mě v obchodním centru cestou od lékaře oslovila asistentka NATURHOUSE a nabídla mi bioimpedanční analýzu těla. V tu chvíli jsem ani pořádně nevěděla, co to znamená, ale souhlasila jsem.
Zobrazit celý příběh

Hana - zhubla 32 kg

Snad každá z žen zná ten „šťastný“ pocit, když se přiblíží další jubileum, všichni se veselí, blahopřejí, přesvědčují Vás, jak Vám to sluší, ale Vy přesto cítíte, že to není pravda, že byste chtěla opravdu vypadat lépe. Vadí Vám ta přibývající kila, ale odbýváte se myšlenkou, že teď není čas, až někdy jindy... V červnu jsem úplnou náhodou při čekání na neteř zabloudila do Afi Paláce v Pardubicích, v němž sídlí dietetické centrum NATURHOUSE. Oslovila mě velmi příjemná asistentka Zuzana..
Zobrazit celý příběh

Zuzka - zhubla 15,6 kg

Cítím se velmi dobře. Se shozenými kily odešla i bolest zad. Co je velmi příjemné, že oblečení, které jsem nenosila, protože mi bylo malé, již zase obleču. Určitě mi vzrostlo i sebevědomí, i přítel je na mne pyšný. Je to všechno super.
Zobrazit celý příběh

David - zhubl 13,4 kg

Pracovní vypětí mi nedovoluje pravidelně cvičit. Přesto jsem zhubl a jsem spokojený.
Cítím se daleko lépe než před dietou, plný energie a síly.
Zobrazit celý příběh

Hana - zhubla 39 kg

Byla jsem mile překvapena, kolik jídla se může denně jíst. Paní poradkyně Blanka Krausová mi vše vysvětlila, včetně úpravy pitného režimu. Striktně jsem dodržovala pokyny a nedovolila si žádné vybočení. Když se po týdnu na váze objevilo o 5 kilogramů méně, nevěřila jsem vlastním očím. Byla to silná motivace k tomu vydržet a pokračovat dál. Další nastala, jakmile si okolí začalo všímat změn v mém oblékání.
Zobrazit celý příběh

Objednat se na konzultaci

Jak zhubnout    Jak to funguje    Zkušenosti klientů    Naturhouse    Pobočky    Provozovatel    Objednat konzultaci

© 2014 ZjistiJakZhubnout.cz     Všechna práva vyhrazena.    Magazín